Logotyp

Dlaczego warto wybrać LED-y do ciężarówki?

Chcesz, by Twój samochód ciężarowy był widoczny już z daleka? Zainwestuj w wysokiej jakości oświetlenie, a koszt zakupu szybko Ci się zwróci! Oświetlenie LED do ciężarówki zużywa znacznie mniej energii elektrycznej, a mimo to emituje bardzo jasne światło. Wybierz lampy ostrzegawcze, lampy tylne, oświetlenie obrysowe, lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, lampy oświetlenia wnętrza lub inne niezbędne akcesoria, które możesz znaleźć w ofercie firmy FRISTOM.

Dlaczego warto wybrać LED-y do ciężarówki?

Oświetlenie LED do ciężarówek wykorzystuje żarówki wyprodukowane za pomocą najnowszych technologii. Dzięki temu lampy pobierają znacznie mniejsze ilości prądu niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Takie oświetlenie do ciężarówek jest dobrze widoczne w każdych warunkach, także we mgle, co przekłada się na bezpieczną jazdę.

 

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Rodzaje lamp LED do samochodów ciężarowych dostępne w Fristom

Właściciele samochodów ciężarowych są zobowiązani do wyposażenia swoich pojazdów w odpowiednie oświetlenie. To nie tylko lampy przednie i tylne do samochodów ciężarowych, ale także oświetlenie dodatkowe. W przypadku większych aut niezbędne jest nie tylko oświetlenie kabiny ciężarówki, ale również oświetlenie przyczepy samochodowej.

Jako producent lamp samochodowych LED możemy zaoferować naszym klientom pełen wybór LED-ów do ciężarówki, w tym lamp dalekosiężnych:

Wybierając nasze lampy do ciężarówki masz pewność, że jeździsz zgodnie z przepisami. To jednak nie wszystko – w ten sposób zapewnisz sobie dobrą widoczność, dzięki czemu zarówno Ty, jak i inni uczestnicy ruchu, będziecie bardziej bezpieczni. W naszej ofercie znajdziesz lampy LED o różnorodnej barwie światła, w zależności od rodzaju wybranej lampy, w kolorze białym, czerwonym, żółtym, a nawet niebieskim – oświetlenie wykorzystywane w pojazdach specjalnego przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdziesz również oświetlenie do maszyn rolniczych – sprawdź, jakie produkty pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo podczas prac i przejazdów na drodze!

Sprawdź 140 naszych modeli lamp ostrzegawczych
Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5,
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas