Logotyp

Dlaczego warto wybrać LED-y do ciężarówki?

Oświetlenie ciężarówki jest niezwykle ważnym aspektem bezpieczeństwa na drodze. Tradycyjne źródła światła, takie jak żarówki halogenowe, były używane przez wiele lat, ale coraz bardziej popularne stają się lampy LED do samochodów ciężarowych.

Chcesz, by Twój samochód ciężarowy był widoczny już z daleka? Zainwestuj w wysokiej jakości oświetlenie samochodów ciężarowych, a koszt zakupu szybko Ci się zwróci! Oświetlenie LED do ciężarówki zużywa znacznie mniej energii elektrycznej, a mimo to emituje bardzo jasne światło. Lampy do samochodów ciężarowych LED mają znacznie dłuższą żywotność w porównaniu do tradycyjnych żarówek. W niektórych przypadkach mogą działać nawet do 50 000 godzin, co przekłada się na mniejszą konieczność częstej wymiany i oszczędność na kosztach utrzymania. Wybierz lampy ostrzegawcze, lampy tylne, oświetlenie obrysowe, lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, lampy oświetlenia wnętrza lub inne niezbędne akcesoria, które możesz znaleźć w ofercie firmy FRISTOM.

Dlaczego warto wybrać LEDy do ciężarówki?

Oświetlenie LED do ciężarówek wykorzystuje żarówki wyprodukowane za pomocą najnowszych technologii. Dzięki temu lampy pobierają znacznie mniejsze ilości prądu niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Takie oświetlenie do ciężarówek jest dobrze widoczne w każdych warunkach, także we mgle, co przekłada się na bezpieczną jazdę. LEDy do ciężarówki wytwarzają jasne, skoncentrowane światło, które poprawia widoczność na drodze. Lampy dalekosiężne do ciężarówek mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa podczas jazdy w warunkach nocnych lub przy ograniczonej widoczności. Dzięki temu kierowca może lepiej dostrzegać przeszkody, inne pojazdy i pieszych, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy.  Lampy do samochodów ciężarowych LED  osiągają pełną jasność praktycznie natychmiast po włączeniu. Nie wymagają czasu nagrzewania się, jak tradycyjne żarówki halogenowe, co oznacza, że kierowca otrzymuje pełne światło od razu.  Samochody ciężarowe często poruszają się po nierównych drogach, co generuje wibracje. Lampy LED do samochodów ciężarowych są bardziej odporne na takie wstrząsy niż tradycyjne żarówki, co przekłada się na dłuższą żywotność oświetlenia w warunkach drogowych.

Oświetlenie do ciężarówek w technologii LED to  światła do jazdy dziennej (DRL), lampy tylne ciężarowe, światła przeciwmgielne, kierunkowskazy, światła stopu czy oświetlenie kabiny ciężarówki.

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Rodzaje lamp LED do samochodów ciężarowych dostępne w Fristom

Właściciele samochodów ciężarowych są zobowiązani do wyposażenia swoich pojazdów w odpowiednie oświetlenie. To nie tylko lampy przednie i tylne do samochodów ciężarowych, ale także oświetlenie dodatkowe. Tylne lampy do ciężarówek, są niezwykle ważnym elementem oświetlenia pojazdu, który ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze. W przypadku większych aut niezbędne jest nie tylko oświetlenie kabiny ciężarówki, ale również oświetlenie przyczepy samochodowej. Oświetlenie LED do ciężarówki pozwala poprawić warunki pracy kierowcy.

Jako producent lamp samochodowych LED możemy zaoferować naszym klientom pełen wybór LEDów do ciężarówki, w tym lamp dalekosiężnych i lampy tylne diodowe ciężarowe, a także:

Wybierając nasze lampy do ciężarówki, masz pewność, że jeździsz zgodnie z przepisami. To jednak nie wszystko – w ten sposób zapewnisz sobie dobrą widoczność, dzięki czemu zarówno Ty, jak i inni uczestnicy ruchu, będziecie bardziej bezpieczni. W naszej ofercie znajdziesz lampy LED o różnorodnej barwie światła, w zależności od rodzaju wybranej lampy, w kolorze białym, czerwonym, żółtym, a nawet niebieskim – oświetlenie wykorzystywane w pojazdach specjalnego przeznaczenia.

W naszej ofercie znajdziesz również oświetlenie do maszyn rolniczych – sprawdź, jakie produkty pomogą Ci zapewnić bezpieczeństwo podczas prac i przejazdów na drodze!

Sprawdź 140 naszych modeli lamp ostrzegawczych
Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas