Logotyp

Systemy oświetlenia

Wiązki elektryczne i kompleksowe systemy oświetlenia

Firma FRISTOM od wielu lat zajmuje się produkcją specjalistycznego oświetlenia. W naszej ofercie znajdują się i wiązka elektryczna do przyczepki, i lampy różnego typu. Znamy Twoje potrzeby i oczekiwania, dlatego z chęcią i zaangażowaniem chcemy na nie odpowiadać. Niezawodne światła do jazdy dziennej, lampy przeciwmgielne, obrysówki LED i lampy LED do maszyn rolniczych to nasza codzienność. W naszej firmie stawiamy na doskonałą obsługę klienta i produkty najwyższej jakości. Chcesz o coś dopytać? Masz wątpliwości? Napisz do nas – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Nasi doradcy przedstawią Ci szczegółową ofertę i odpowiedzą na pytania
Skontaktuj się z doradcą
Nowoczesne systemy oświetlenia pojazdu dopasowane do Twoich potrzeb

Celem nadrzędnym naszej działalności jest poprawa widoczności i bezpieczeństwa na drodze wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Z tego względu od wielu lat zajmujemy się produkcją niezawodnych i wytrzymałych lamp samochodowych. Stawiamy na rozwój! Z tego względu w naszej ofercie, poza lampami, znajdziesz także wiązki elektryczne i oświetlenie, które możesz wykorzystać w pojazdach mechanicznych. Wiemy, że nowoczesne systemy oświetlenia pojazdu są równie ważne, co wymagające. W FRISTOM możesz liczyć na nasze wsparcie. Potrzebujesz produktów dopasowanych do konkretnych specyfikacji pojazdów? Napisz do nas – na pewno Ci pomożemy.

Z naszych usług mogą skorzystać zarówno producenci pojazdów rolniczych, jak i użytkowych. Wspieramy również producentów przyczep i naczep, a także firm produkujących zabudowy specjalne. W FRISTOM pomożemy Ci dobrać optymalny system oświetlenia pojazdu dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze lampy są dla Ciebie!

Szukasz wytrzymałych i wodoszczelnych lamp? Chcesz skorzystać z usług profesjonalistów? W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących produktów. Sprawdź:

Sprawdź!
Nasz NOWY BAJONET
Nasi doradcy odpowiedzą na pytania
Ulotka - złącze bajonet
Godny zaufania producent i dostawca

Dynamika zmian na światowym rynku motoryzacyjnym sprawia, że nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do panujących trendów. Nie tylko podążamy za współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, lecz częstokroć je wyprzedzamy. Do naszego asortymentu wprowadzamy innowacyjne produkty, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ogromną satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych klientów, którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą.
Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą do realizacji Państwa zamówienie.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
Pobierz
Katalog wiązek
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5,
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas