Logotyp

Systemy oświetlenia

Wiązki elektryczne i kompleksowe systemy oświetlenia

Głównym celem naszej działalności jest produkcja niezawodnych lamp, poprawiających widoczność i bezpieczeństwo każdego użytkownika ruchu drogowego.
Przez wiele lat intensywnej pracy i nieustannego rozwoju, staliśmy się również liderem w dziedzinie produkcji wiązek elektrycznych i systemów oświetlenia, z zastosowaniem do pojazdów mechanicznych.
W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt pozycji wiązek elektrycznych, które z powodzeniem mogą być dopasowane do potrzeb użytkownika. Jesteśmy także otwarci na indywidualne zamówienia według parametrów określonych przez naszych klientów, dostosowanych do konkretnych specyfikacji pojazdu. Wszelkie plany układów wiązek dotyczące niestandardowych zamówień, są ustalane z każdym klientem indywidulanie.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Nasi doradcy przedstawią Ci szczegółową ofertę i odpowiedzą na pytania
Skontaktuj się z doradcą
Dlaczego warto zamówić nasze wiązki elektryczne i kompleksowe systemy oświetlenia?

Oferowane przez firmę FRISTOM wiązki elektryczne i systemy oświetlenia to gwarancja komfortu pracy, bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania klientów na całym świecie. Oferta firmy  jest skierowana do producentów pojazdów rolniczych i użytkowych, producentów przyczep i naczep oraz firm produkujących zabudowy specjalne. Nasze rozwiązania dotyczące produkcji przewodów elektrycznych są cenione przez wszystkich naszych klientów, dlatego wierzymy, że również Państwo dołączą do grona zadowolonych odbiorców.

Sprawdź!
Nasz NOWY BAJONET
Nasi doradcy odpowiedzą na pytania
Ulotka - złącze bajonet
Godny zaufania producent i dostawca

Dynamika zmian na światowym rynku motoryzacyjnym sprawia, że nieustannie dostosowujemy naszą ofertę do panujących trendów. Nie tylko podążamy za współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, lecz częstokroć je wyprzedzamy. Do naszego asortymentu wprowadzamy innowacyjne produkty, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Ogromną satysfakcję czerpiemy z zadowolenia naszych klientów, którzy utwierdzają nas w przekonaniu, że podążamy właściwą drogą.
Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przekażą do realizacji Państwa zamówienie.

Jesteś zainteresowany?
Skontaktuj się z nami
Pobierz
Katalog wiązek
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Grunwaldzka 207A,
85-451 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas