Logotyp

Rolnictwo

Oświetlenie do maszyn i urządzeń rolniczych

Oferujemy szeroki asortyment produktów, które z powodzeniem są wykorzystywane w szeroko pojętej branży rolniczej. Zarówno lampy, jak i całe wiązki elektryczne zyskały uznanie w licznych gospodarstwach rolnych – w Polsce i poza granicami naszego kraju. Dobre oświetlenie do maszyn i urządzeń rolniczych – w tym tylne lampy do przyczepy rolniczej – jest niezbędne do bezpiecznej i wydajnej pracy każdego rolnika. Zapewnia znakomitą widoczność o każdej porze dnia, zwłaszcza o zmierzchu i w nocy. Wysoka jakość, niezawodność oraz trwałość naszych produktów sprawiają, że Klienci coraz częściej decydują się na ich zakup. Polecamy oświetlenie maszyn rolniczych FRISTOM dostępne w konkurencyjnych cenach.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Nasi doradcy przedstawią Ci szczegółową ofertę i odpowiedzą na pytania
Skontaktuj się z doradcą
Lampy do maszyn rolniczych

Dlaczego światła do przyczepy rolniczej są tak ważne? Dobra widoczność podczas prac polowych to podstawa pracy.
Wysokiej jakości oświetlenie do maszyn i urządzeń rolniczych ma realny wpływ na komfort i bezpieczeństwo pracy w gospodarstwie rolniczym. Doświetla teren, po którym poruszają się rolnicy, a także miejsca, w których są dokonywane naprawy czy konserwacje sprzętów.
W naszej ofercie, wśród produktów dedykowanych sektorowi rolniczemu, można znaleźć:

Sprawdź oświetlenie do maszyn i urządzeń rolniczych!
Poznaj lampy niezbędne do bezpiecznej i wydajnej pracy!
Nowa ulotka - Rolnictwo
Pobierz
Niezawodna oferta producenta FRISTOM

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i zróżnicowany, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas odpowiednie dla siebie produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane oświetlenie przyczepy rolniczej (i nie tylko) w pełni odpowiadało potrzebom branży rolniczej. Zachęcamy do rozmowy z naszym doradcą, który wskaże Państwu konkretne rozwiązania oświetleniowe. Szczegółowa oferta z opisem każdego produktu, pozwoli Państwu wybrać lampy do maszyn i urządzeń rolniczych, jakich potrzebujecie. Kupując nasze oświetlenie, mogą być Państwo pewni trafności dokonanego wyboru. Wszystkie nasze lampy LED do ciągnika i inne produkty wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, odpornych na wszelkie warunki atmosferyczne. Ponadto charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, bardzo dużą energooszczędnością, łatwym montażem i najwyższą niezawodnością.
Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź naszą ofertę!
Nowoczesne oświetlenie dla branży motoryzacyjnej i rolnictwa
Pobierz katalog
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5,
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas