Logotyp

Oświetlenie do maszyn rolniczych, w tym lampy LED do ciągnika  czy lampy LED do traktora, stanowi ważny element bezpieczeństwa i wydajności pracy na polu, zwłaszcza w warunkach niskiego oświetlenia, jak nocne prace. Oświetlenie do ciągnika w technologii LED  niesie wiele korzyści, które wpływają na wydajność pracy, oszczędność energii, bezpieczeństwo oraz długotrwałą funkcjonalność.

Jeśli prowadzisz duże gospodarstwo rolne, może zdarzać Ci się wykonywać prace polowe także wieczorem, a nawet w nocy. W takiej sytuacji w Twoich maszynach rolniczych nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia.  To nie tylko kwestia wygody w czasie pracy, ale również bezpieczeństwa! Sprawdź, jakie oświetlenie do maszyn rolniczych, w tym lampy do traktora znajdziesz w naszym sklepie!

Dlaczego warto wybrać lampy LED do ciągnika i innych maszyn rolniczych?

Dobór odpowiedniego oświetlenia maszyn i urządzeń rolniczych to nie tylko kwestia wygody podczas wykonywania prac polowych. Odpowiednio mocne lampy rolnicze ułatwiają rozmaite prace polowe, np. wieczorne lub nocne opryski czy zbiory plonów Sprawnie działające lampy do ciągnika: przednie, lub tylne mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa. Lampa LED do traktora jest także niezastąpiona w sytuacji, gdy pojazd porusza się po drogach publicznych.

Lampy ledowe do traktora czy lampy do ciągnika charakteryzują się znacznie wyższą wydajnością energetyczną niż tradycyjne żarówki halogenowe, czy świetlówki. Zużywają mniej energii, dzięki czemu oszczędzasz na kosztach paliwa i wydłużasz czas pracy ciągnika na jednym ładowaniu baterii lub jednym zbiorniku paliwa. Lampy do maszyn rolniczych LED mają dłuższą żywotność niż tradycyjne źródła światła, co oznacza, że nie wymagają częstych wymian. W przypadku maszyn rolniczych, które często pracują w trudnych warunkach i wymagają ciągłego oświetlenia, ta długa żywotność jest niezwykle przydatna i redukuje koszty eksploatacji. Lampy do ciągnika przednie i lampy tylne do ciągników rolniczych oferują wysoką jasność, a ich równomierne rozłożenie światła poprawia widoczność wokół maszyny, eliminując niebezpieczeństwo potencjalnych wypadków.

Jeśli chcesz, by Twoje maszyny rolnicze były dobrze widoczne w każdej sytuacji, najlepszym wyborem będą lampy LED do ciągnika i innych maszyn rolniczych. Technologia LED pozwala uzyskać mocne, wyraźne światło w odpowiednim kolorze, przy jednoczesnym niskim zużyciu energii elektrycznej. Takie lampy LEDowe do traktora charakteryzują się mniejszym poborem prądu, dzięki czemu układ elektryczny maszyny jest mniej obciążony, co przekłada się na lepszą wydajność energetyczną całej maszyny.

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Jakie światła LED do ciągnika oferujemy?

Każda maszyna rolnicza powinna być oświetlona zgodnie z przepisami. W odpowiednim miejscu należy umieścić lampy przednie, tylne lub robocze do traktora czy lampę ostrzegawczą do ciągnika. Charakterystycznego oświetlenia wymagają także inne maszyny do prac polowych, w przypadku kombajnów – konieczne jest stosowanie takich lamp wymaganych dla tego rodzaju pojazdów: świateł mijania, pozycyjnych, hamowania, ostrzegawczych oraz kierunkowskazów.

Lampy do ciągnika LED powinny być odpowiednio dobrane, w zależności od konkretnych wymagań i zastosowań maszyny. Oświetlenie maszyn rolniczych powinno być dobrane, uwzględniając moc światła, kąt świecenia, jakość wykonania oraz specyfikację środowiskową, a także dopasowanie do konkretnych potrzeb maszyny i rodzaju wykonywanej pracy.

Oświetlenie ciągnika rolniczego czy oświetlenie do traktora może występować w kilku różnych wariantach. Mogą to być lampy robocze LED do ciągnika, które charakteryzują się wąskim kątem świecenia, co umożliwia skoncentrowane oświetlenie na konkretnym obszarze. Lampy do ciągnika ledowe robocze są idealne do precyzyjnych prac, takich jak obsługa maszyn rolniczych, prace naprawcze czy dokładne manewry. Światła LED do ciągnika czy światła LED do traktora powinny emitować intensywne światło, by nie tylko oświetlać drogę, ale dawać znać innym uczestnikom ruchu o poruszającym się pojeździe. Lampa ostrzegawcza do ciągnika emitują intensywne światło migające o zmiennej częstotliwości, co poprawia widoczność maszyny na polu. Lampy LEDowe do ciągników to również oświetlenie wnętrza kabiny, które ułatwia pracę w nocy lub w trudnych warunkach pogodowych. Nie można zapomnieć, że równie istotne są lampy tylne do ciągników rolniczych, jak i lampy przednie LED do ciągników rolniczych.

Jako producent lamp samochodowych LED oferujemy naszym klientom szeroki wybór rodzajów oświetlenia, m.in.:

Szukasz sposobu na oświetlenie przyczepy samochodowej? Sprawdź także nasze produkty dla właścicieli samochodów ciężarowych!

Sprawdź 138 naszych modeli lamp ostrzegawczych
Lampy dla pojazdów uprzywilejowanych

Wszystkich, którym zależy na znalezieniu wysokiej jakości lamp ostrzegawczych, wspierających widoczność oraz poprawiających bezpieczeństwo, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
W naszym katalogu posiadamy lampy ostrzegawcze LED występujące w aż siedmiu wariantach. Te modele to światła:

  • FT-100 LED – lampa ostrzegawcza, posiadająca błysk podwójny,
  • FT-150 LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CREE, emitująca światło barwy żółtej w kształcie cylindra, z uchwytem umożliwiającym umieszczenie ich na przykład na dachu pojazdu,
  • FT-150 DF N LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CRE, emitująca światło barwy niebieskiej, sprawdzona technologia podwójnego błysku,
  • FT-200 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy żółtej,
  • FT-200 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy niebieskiej,
  • FT-210 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED marki OSRAM, emitująca światło barwy żółtej, w których sygnały świetlne zaprojektowano tak, by były przyjazne dla obserwatora,
  • FT-210 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED, emitująca światło barwy niebieskiej.
Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas