Logotyp

Oświetlenie przyczepy samochodowej – Lampy LED do naczepy

Odpowiednio dobrane lampy do przyczepki to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej widoczności na drodze. Technologia LED doskonale sprawdza się na drogach – tam, gdzie oświetlenie musi być mocne i zawsze niezawodne. Dobre oświetlenie przyczepki lub większej przyczepy zapewnia lepszą widoczność pojazdu ciągnącego i samej przyczepy dla innych użytkowników drogi. Dzięki temu kierowcy w innych pojazdach, rowerzyści i piesi łatwiej dostrzegają przyczepę, co zwiększa szanse na uniknięcie kolizji i wypadku.

Sprawdź nasze lampy ledowe do przyczepki samochodowej i inne produkty – oferujemy m.in. lampy do naczepy, lampy do przyczepy rolniczej, lampy LED do lawety. To produkty, dzięki którym możesz jeździć komfortowo i bezpiecznie w każdych warunkach!

Dlaczego wybór odpowiedniej lampy do przyczepy jest tak ważny?

Lampy do przyczepki, dużej przyczepy czy naczepy samochodu ciężarowego nie mogą być dobrane przypadkowo. W tej kwestii właścicieli pojazdów obowiązują przepisy nakazujące stosowanie odpowiednich rodzajów lamp. Mocne, zapewniające dobrą widoczność boczne, przednie i tylne lampy LED do przyczepki czy naczepy to jednak nie tylko sposób na jazdę zgodnie z przepisami. Dobrze dobrane lampy do przyczepy pozwalają na zapewnienie bezpieczeństwa na drodze kierowcy i innym uczestnikom ruchu drogowego.

Światła do przyczepki nie tylko pełnią funkcję oświetlenia, ale też mogą emitować różnego rodzaju sygnały ostrzegawcze, które są niezwykle ważne dla informowania innych kierowców o naszych zamiarach i działaniach na drodze. Dobrej jakości lampy do przyczepki LED zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy, w warunkach ograniczonej widoczności lub w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dzięki właściwemu oświetleniu kierowca może lepiej kontrolować swoją pozycję na drodze i reagować na ewentualne zagrożenia.

Masz wątpliwości, jakie lampy do przyczepki samochodowej, obrysówki do lawety czy tylne lampy do przyczepy rolniczej wybrać? Postaw na moc i energooszczędność – wybierz lampy do przyczepy LED od FRISTOM!

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Jak działa lampa do naczepy?

Technologia LED zapewnia mocne, doskonale widoczne w ciemności i podczas uciążliwych warunków atmosferycznych światło. Lampa do naczepy lub innego rodzaju przyczepy działa podobnie jak lampa LED w samochodzie osobowym lub w domu. Oświetlenie tego rodzaju może emitować światło w różnych barwach: białe, czerwone, żółte. Technologia LED może być szeroko wykorzystywana do naczep i przyczep. Aby oświetlić pojazd zgodnie z przepisami, wybierz lampy tylne do przyczepki, lampy do naczepy, zestaw lamp LED do przyczepki, oświetlenie boczne lub obrysowe marki FRISTOM.

Lampa LED do przyczepki zapewnia odpowiednie oświetlenie i widoczność pojazdu ciągnącego i samej przyczepy dla innych użytkowników drogi. Dzięki temu kierowcy innych pojazdów, rowerzyści i piesi mogą łatwiej dostrzec przyczepę, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności, np. podczas mgły. Kierowcy ciągnący przyczepę mogą sygnalizować swoje manewry, takie jak skręcanie, hamowanie czy cofanie, dzięki odpowiednim światłom w lampach do przyczepki. Inwestując w lampy LED sprawiasz, że naczepa nie stworzy ryzyka niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Lampy do przyczepy LED są wyposażone w różne światła, takie jak kierunkowskazy, światła stopu, światła cofania i światła pozycyjne.

Jak podłączyć lampy ledowe do naczepy lub innej przyczepy? Przede wszystkim lampy LED muszą zostać podłączone do przyczepy przy użyciu odpowiednich kabli, wtyczek, które powinny zostać podłączone do właściwych złącz w przyczepce oraz w pojeździe ciągnącym. Zazwyczaj połączenia są oznaczone kolorami, na przykład czerwony — światło stopu, żółty — kierunkowskazy.

Lampy do przyczepy LED – wybierz odpowiedni produkt z naszej oferty

Jako producent lamp samochodowych LED jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szeroki wybór rodzajów świateł LED do samochodów oraz przyczep i naczep.

Znajdziesz u nas m.in.:

Lampy ledowe do naczepy – rozbudowana oferta

FRISTOM oferuje wszystkie produkty, które są niezbędne do prawidłowego oświetlenia pojazdów o różnym przeznaczeniu – lampa obrysowa do przyczepki, oświetlenie przyczepy rolniczej, lampa do naczepy, oświetlenie zewnętrzne do przyczepy kempingowej. Nasze produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz innowacyjność. Dzięki temu masz pewność, że zakupiona lampa tylna do naczepy czy lampa do przyczepki będzie dobrze spełniać swoją rolę i działać bez problemu przez długi czas.

Masz pytania o nasz asortyment: lampy do przyczepki, lampy do lawety LED lub inne oświetlenie? Zapraszamy do kontaktu z doradcą. Z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty i odpowiemy na wszelkie pytania. Zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem produktów.

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas