Logotyp

Odpowiednio dobrane lampy do przyczepki to gwarancja bezpieczeństwa i dobrej widoczności na drodze. Technologia LED doskonale sprawdza się na drogach – tam, gdzie oświetlenie musi być mocne i zawsze niezawodne. Odpowiednie oświetlenie przyczepki zapewnia lepszą widoczność pojazdu ciągnącego i samej przyczepy dla innych użytkowników drogi. Dzięki temu kierowcy w innych pojazdach, rowerzyści i piesi łatwiej dostrzegają przyczepę, co zwiększa szanse na uniknięcie kolizji i wypadku.

Sprawdź nasze lampy LEDowe do przyczepki samochodowej, a także do większych lampy do naczepy, lampy do przyczepy, oświetlenie lawety, lampy do przyczepy rolniczej. To produkty, które pozwolą Ci jeździć komfortowo i bezpiecznie w każdych warunkach!

Dlaczego wybór odpowiedniej lampy do przyczepy jest tak ważny?

Oświetlenie przyczepki samochodowej, podobnie jak dużej przyczepy lub naczepy samochodu ciężarowego, nie może być dobrane przypadkowo. W tej kwestii właścicieli pojazdów obowiązują przepisy nakazujące stosowanie odpowiednich rodzajów lamp. Mocne, zapewniające dobrą widoczność boczne, przednie i tylne lampy do przyczepy to nie tylko sposób na jazdę zgodnie z przepisami. Lampy LED w przyczepie pozwalają na zapewnienie autu bezpieczeństwa. Takie oznakowanie zapewni także bezpieczeństwo na drodze – Tobie i innym uczestnikom ruchu.

Światła do przyczepki nie tylko pełnią funkcję oświetlenia, ale także emitują różnego rodzaju sygnały ostrzegawcze, które są niezwykle ważne dla informowania innych kierowców o naszych zamiarach i działaniach na drodze. Dobrej jakości lampy LED do przyczepki zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy w nocy, w warunkach ograniczonej widoczności lub w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Dzięki właściwemu oświetleniu kierowca może lepiej kontrolować swoją pozycję na drodze i reagować na ewentualne zagrożenia.

A jakie lampy do przyczepki samochodowej, lampy do przyczepy rolniczej lub oświetlenie przyczepy samochodowej czy kempingowej najlepiej wybrać? Postaw na moc i energooszczędność – wybierz lampy do przyczepy LED!

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Jak działają lampy LED-owe do przyczepki?

Technologia LED zapewnia mocne, doskonale widoczne w ciemności i podczas uciążliwych warunków atmosferycznych światło.  Lampa LED do przyczepki działa podobnie jak lampa LED w samochodzie osobowym  lub w domu. Lampy LEDowe mogą emitować światło w różnych barwach: białe, czerwone, żółte. Technologia LED może być szeroko wykorzystywana do naczep i przyczep. Wykorzystując nasze produkty, oświetlisz pojazd zgodnie z przepisami – w tym celu wybierz lampy tylne do przyczepki, lampy do naczepy, tylne lampy do przyczepy rolniczej, zestaw lamp LED do przyczepki, oświetlenie boczne lub obrysowe marki FRISTOM.

Lampy do przyczepki LED zapewniają odpowiednie oświetlenie i widoczność pojazdu ciągnącego i samej przyczepy dla innych użytkowników drogi. Dzięki temu kierowcy innych pojazdów, rowerzyści i piesi mogą łatwiej dostrzec przyczepę, zwłaszcza w warunkach ograniczonej widoczności, jak noc czy mgła. Kierowcy ciągnący przyczepę mogą sygnalizować swoje manewry, takie jak skręcanie, hamowanie czy cofanie, dzięki odpowiednim światłom w lampach do przyczepki. Jest to niezwykle istotne dla uniknięcia wypadków i kolizji na drodze.

Lampy do przyczepy LED wyposażone są w różne światła, takie jak kierunkowskazy, światła stopu, światła cofania i światła awaryjne. Te sygnały ostrzegawcze informują innych kierowców o zamiarach i działaniach kierującego pojazdem ciągnącym, umożliwiając bezpieczne manewry na drodze.

Jak podłączyć lampy do przyczepki? Przede wszystkim światła do przyczepki samochodowej muszą zostać podłączone przy użyciu odpowiednich kabli, wtyczek, które powinny zostać podłączone do odpowiednich złącz w przyczepce oraz w pojeździe ciągnącym. Zazwyczaj połączenia są oznaczone kolorami, na przykład czerwony — światło stopu, żółty — kierunkowskazy.

Lampy do przyczepy LED – wybierz odpowiedni produkt z naszej oferty

Jako producent lamp samochodowych LED jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom pełen wybór rodzajów świateł LED do przyczepki samochodowej oraz przyczep i naczep.

Znajdziesz u nas m.in.:

Sprawdź 140 naszych modeli lamp ostrzegawczych
Lampy dla pojazdów uprzywilejowanych

Wszystkich, którym zależy na znalezieniu wysokiej jakości lamp ostrzegawczych, wspierających widoczność oraz poprawiających bezpieczeństwo, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
W naszym katalogu posiadamy lampy ostrzegawcze LED występujące w aż siedmiu wariantach. Te modele to światła:

  • FT-100 LED – lampa ostrzegawcza, posiadająca błysk podwójny,
  • FT-150 LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CREE, emitująca światło barwy żółtej w kształcie cylindra, z uchwytem umożliwiającym umieszczenie ich na przykład na dachu pojazdu,
  • FT-150 DF N LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CRE, emitująca światło barwy niebieskiej, sprawdzona technologia podwójnego błysku,
  • FT-200 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy żółtej,
  • FT-200 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy niebieskiej,
  • FT-210 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED marki OSRAM, emitująca światło barwy żółtej, w których sygnały świetlne zaprojektowano tak, by były przyjazne dla obserwatora,
  • FT-210 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED, emitująca światło barwy niebieskiej.
Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5,
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas