Logotyp

Lampy robocze, czyli wysoka jakość pracy w każdym terenie?

Poszukujesz sprawdzonego rozwiązania zapewniającego nie tylko świetną widoczność, ale też dodatkowe bezpieczeństwo w miejscu pracy? Wybierz lampy robocze LED! Opinie specjalistów z wielu branż — budowlańców, drogówki i mechaników są jednoznaczne — zalety lamp roboczych są na tyle istotne, że wiele zawodów nie wyobraża sobie pracy bez ich wykorzystania. Sprawdź, jakie są zastosowania lamp roboczych i czy warto montować oświetlenie robocze LED w miejscu pracy.

Lampy robocze, czyli wysoka jakość pracy w każdym terenie?, Fristom

Co to jest lampa robocza LED, gdzie można ją stosować?

Lampy robocze LED pozwalają na dodatkowe doświetlenie wybranego miejsca. Sprawdzą się szczególnie po zmroku, lub podczas pracy w miejscach, gdzie natężenie światła dziennego nie jest wystarczające. Lampy LED można wykorzystać również jako dodatkowe oświetlenie maszyn rolniczych i innych ciężkich sprzętów budowlanych — zarówno podczas ich pracy, jak i w trakcie ich naprawy.

Oświetlenie robocze — jakie wybrać?

Zalety lamp roboczych LED wynikają nie tylko z wygody ich użytkowania, ale również z możliwości swobodnego dopasowania trybu ich pracy, mocy oświetlenia i zasięgu padania światła. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej polecane w wielu branżach modele:

  • FT-036 LED– wielofunkcyjna lampa robocza LED, o uniwersalnym zastosowaniu
  • FT-036 LED ALU 2800 – wielofunkcyjna lampa robocza LED, emitująca światło o mocy 2800 lumenów
  • FT-064 LED– 2-funkcyjna lampa robocza LED: możliwa do zastosowania jako światło cofania oraz do oświetlania pola roboczego
  • FT-063 LED – lampa robocza LED nadająca się do oświetlania pola roboczego, posiada 650 lm
  • FT-360 LED – lampa robocza umożliwiająca intensywne oświetlenie obszaru roboczego o bliskim zasięgu
  • FT-361 LED – lampa robocza pozwalająca na dokładne oświetlenie odległych celów

To, jakie lampy robocze wybrać najlepiej jest uzależnione od indywidualnych potrzeb i specyfiki zawodu. Nie każdy specjalista będzie potrzebował lampy o szerokim polu zasięgu, bowiem wystarczy mu uniwersalna lampa robocza oświetlająca niewielki obszar.

Uniwersalne zastosowanie lamp roboczych LED

Oświetlenie LED robocze można wykorzystać nie tylko do zapewnienia lepszej widoczności w miejscu pracy. Niektóre z oferowanych przez nas lamp mogą pełnić funkcję oświetlenia roboczego LED do ciągników i maszyn budowlanych. Takie właściwości ma np. model FT-064 LED, lampa 2-funkcyjna, którą można wykorzystać również, jako światło cofania. Z kolei model lampy roboczej FT-036 ma certyfikat ADR. Dzięki niemu można wykorzystać tę lampę w pojazdach przewożących towary i materiały niebezpieczne.

Oświetlenie robocze LED — zalety

Lampy robocze z naszej oferty poprawiają widoczność i zwiększają bezpieczeństwo. Oprócz tego mają wiele innych zalet.. Do najważniejszych można zaliczyć:

  • wysoką trwałość, wykonanie z najwyższej jakości materiałów,
  • wiele zastosowań — oświetlenie placu budowy, oświetlenie robocze LED do ciągników i maszyn budowlanych itp.
  • niezbędne homologacje,
  • certyfikat ADR (niektóre modele lamp).

Jeśli nie wiesz, jakie lampy robocze LED wybrać do oświetlenia placu budowy, a jakie lampy LED do ciągnika pozwolą Ci na zwiększenie widoczności na drodze — zachęcamy do kontaktu! Jako producent lamp samochodowych oferujemy również oświetlenie do maszyn i urządzeń rolniczych, a także niezbędne do zachowania bezpieczeństwa elementy i akcesoria odblaskowe.

Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas