Logotyp

Dlaczego lampy do samochodów dostawczych Fristom to dobry wybór dla Ciebie?

Chcesz jeździć bezpiecznie? Wybierz lampy LED do ciężarówek! Oświetlenie w technologii LED jest przede wszystkim trwałe i efektywne. Ponadto wyróżnia je wysoka energooszczędność. Diody LED zużywają znacznie mniej energii niż światła żarowe. Silne i wydajne diody emitują silny strumień światła wysokiej jakości. Dzięki oświetleniu LED zapewnisz sobie dobrą widoczność na każdej drodze – szczególnie w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych czy po zmroku. Mocne, wyraźne oświetlenie do samochodów ciężarowych jest niezastąpione zwłaszcza w czasie deszczu, mgły i po zmroku!

Lampy LED firmy FRISTOM wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność, nowoczesność i innowacyjność. Wyposażone są w mocne i wydajne diody, które charakteryzują się niskim poborem energii. W konsekwencji lampy mogą działać dłużej, co znacznie obniża koszty eksploatacji pojazdu przez użytkownika.

Warto też wspomnieć, że montaż lamp jest niezwykle prosty i szybki.

Zdarza Ci się jeździć ciężarówką po nierównych drogach? Oświetlenie marki Fristom doskonale poradzi sobie w takich warunkach. Nasze lampy mają konstrukcję odporną na wstrząsy, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zostaną uszkodzone podczas pokonywania nierówności przez Twoje auto.

O jakości i wygodzie użytkowania oferowanych przez nas lamp LED do samochodów ciężarowych świadczy także sposób montażu. Nasze lampy do samochodów dostawczych łatwo zamontują nawet niedoświadczone osoby.

Zdarza Ci się jeździć samochodem dostawczym po nierównych drogach? Przeznaczone do samochodów dostawczych oświetlenie Fristom doskonale poradzi sobie w takich warunkach. Nasze lampy mają konstrukcję odporną na wstrząsy, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zostaną uszkodzone podczas pokonywania nierówności przez Twoje auto.

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą
Jakiego oświetlenia do samochodów ciężarowych potrzebujesz?

Podobnie jak auta osobowe, dostawczaki powinny być wyposażone w światła do jazdy dziennej, mijania, lampy tylne, lampy kierunkowskazu, lampy cofania, awaryjne, światła STOP, lampy przeciwmgielne, a także oświetlenie tablicy rejestracyjnej. W przypadku samochodów dostawczych to jednak za mało, by jeździć zgodnie z przepisami. Większe auta muszą posiadać także specjalne oświetlenie obrysowe i odblaski, dzięki którym innym kierowcom będzie łatwiej zauważyć, że jedzie przed nimi pojazd o większych gabarytach.

Jako producent lamp samochodowych LED oferujemy niezbędne w przypadku samochodów ciężarowych oświetlenie, m.in.:

Sprawdź 140 naszych modeli lamp ostrzegawczych
Lampy dla pojazdów uprzywilejowanych

Wszystkich, którym zależy na znalezieniu wysokiej jakości lamp ostrzegawczych, wspierających widoczność oraz poprawiających bezpieczeństwo, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
W naszym katalogu posiadamy lampy ostrzegawcze LED występujące w aż siedmiu wariantach. Te modele to światła:

  • FT-100 LED – lampa ostrzegawcza, posiadająca błysk podwójny,
  • FT-150 LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CREE, emitująca światło barwy żółtej w kształcie cylindra, z uchwytem umożliwiającym umieszczenie ich na przykład na dachu pojazdu,
  • FT-150 DF N LED – lampa ostrzegawcza w kształcie cylindra, wyposażona w 9 wydajnych diod firmy CRE, emitująca światło barwy niebieskiej, sprawdzona technologia podwójnego błysku,
  • FT-200 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy żółtej,
  • FT-200 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, posiadająca aż sześć wersji sygnałów świetlnych, emitująca światło barwy niebieskiej,
  • FT-210 LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED marki OSRAM, emitująca światło barwy żółtej, w których sygnały świetlne zaprojektowano tak, by były przyjazne dla obserwatora,
  • FT-210 N LED – stroboskopowa lampa ostrzegawcza, wyposażona w 3 niezwykle wydajne diody LED, emitująca światło barwy niebieskiej.
Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5,
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas