Logotyp

POIR 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand

Informujemy, że w dniu 24.10.2018 firma FRISTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA podpisała umowę nr POIR.03.03.03-04-0006/18 z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach dla poddziałania: 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand pod tytułem:

“Umiędzynarodowienie marki FRISTOM poprzez promocję produktów oświetlenia i wiązek elektrycznych w branży Automotive”

Celem projektu jest promocja polskiej branży części samochodowych i lotniczych na rynkach Rosji, ZEA, RPA i Europy poprzez produkty oświetlenia samochodowego i wiązek elektrycznych firmy FRISTOM.

Udział w misjach i imprezach wystawienniczych w wybranych krajach umożliwi szybki dostęp do potencjalnych Klientów w jednym czasie i przyciągnie nowych kontrahentów poszukujących alternatywnych rozwiązań w branży.

Działania marketingowe (panel MPG, misje, filmy produktowe) usł. doradcza i szkolenie umożliwią firmie szerokie dotarcie do potencjalnych Klientów oraz zwiększą poziom destynacji firmy FRISTOM w eksporcie.

Rezultatem projektu będzie nawiązanie kontraktów handlowych z partnerami zagranicznymi (5 szt./do 2021).

Wartość projektu ogółem: 563 500.00 PLN
Kwota maksymalnego dofinansowania: 338 100.00 PLN (60%)

POIR 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand konkurs 5 – edycja 2019

Informujemy, że w dniu 13.11.2019 firma FRISTOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA podpisała umowę nr POIR.03.03.03-04-0006/19-00 z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: 3 Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach dla poddziałania: 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand pod tytułem:

“Wsparcie marki FRISTOM w zakresie eksportu produktów oświetlenia i wiązek elektrycznych”

Celem projektu jest promocja polskiej branży części samochodowych i lotniczych na rynkach Rosji, Europy, USA poprzez produkty oświetlenia samochodowego i wiązek elektrycznych FRISTOM.

W wybranych krajach poprzez misje i targi wystawiennicze producent części samochodowych i dostawca oświetlenia motoryzacyjnego może skutecznie rozpoznać rynki, nawiązać kontakty biznesowe i rozeznać działania konkurencji. Firma biorąc udział w targach i misjach wyjazdowych osobiście wpływa na internacjonalizację swojej marki FRISTOM i jej rozpoznawalność na arenie międzynarodowej.

Rezultaty mierzalne projektu to przede wszystkim pozyskanie nowych klientów poprzez nowe kontrakty z partnerami, uczestniczącymi w wybranych wydarzeniach promocyjnych. Mogą to być kontrahenci z wybranych rynków, ale także ci, którzy na tym rynku działają. Planujemy podpisanie nowych kontraktów do 2022 i wzrost przychodów z eksportu całej firmy oraz tak samo z produktów projektu z lat 2019-2022.

Wartość projektu ogółem:449 600.00 PLN
Kwota maksymalnego dofinansowania:269 760.00 PLN (60%)
Logotyp

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Grunwaldzka 207A,
85-451 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas