Logotyp

Lampy LED do lawety

W ofercie Fristom dostępne jest oświetlenie samochodowe o szerokim przeznaczeniu. Możemy zaproponować klientom m.in. lampy LED do lawety, które cechują się trwałością i wysoką wydajnością świetlną. Nasze produkty powstają ze sprawdzonych materiałów, doskonale radzą sobie z czynnikami zewnętrznymi, są nowoczesne i energooszczędne. Dzięki temu zapewniają niezawodność w każdych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem, a w razie pytań o odpowiednie lampy do lawety prosimy o kontakt.

Nie czekaj! Skontaktuj się z doradcą

Jakie lampy LED do lawety oferujemy?

Odpowiednie oświetlenie lawety jest ważne zarówno pod kątem wymogów prawnych, jak i bezpieczeństwa na drodze. Pojazdy muszą być dobrze widoczne i wyraźnie sygnalizować manewry, takie jak cofanie czy zmianę kierunku jazdy. To niezbędne do sprawnego realizowania transportu oraz ograniczenia ryzyka kolizji i wypadków.

Dostępne w naszym asortymencie lampy do lawety LED to szeroka gama produktów, które gwarantują doskonałą widoczność na drodze, również w trudnych warunkach. W ofercie można znaleźć lampy o różnym przeznaczeniu, w tym obrysówki do lawety, które wyznaczają zewnętrzny obrys pojazdu. Posiadamy także m.in. lampy tylne LED, dzięki którym laweta jest dobrze widoczna podczas hamowania czy zmiany pasa ruchu.

Lampy do lawety LED od Fristom – czym się wyróżniają?

Fristom to producent lamp samochodowych LED, który stawia przede wszystkim na jakość. Oferowane przez nas oświetlenie do lawety jest trwałe, odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lampy tylne czy obrysówki LED do lawety doskonale radzą sobie z wilgocią, wstrząsami oraz innymi czynnikami zewnętrznymi.

Ponadto nasze lampy do lawety:

  • zapewniają niskie zużycie energii,
  • posiadają niezbędne homologacje,
  • mają nowoczesny design,
  • gwarantują długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie,
  • są łatwe w montażu.

Wybierając je, inwestujesz w niezawodność. Każda lampa LED od Fristom sprawia, że laweta jest odpowiednio oświetlona, a kierowca może realizować swoje zadania z poczuciem bezpieczeństwa.

Oświetlenie lawety – zapraszamy do kontaktu

Masz pytania o dostępne lampy LED do lawety? Potrzebujesz wsparcia w doborze najlepszego rozwiązania? Skontaktuj się z naszym zespołem. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie lampy do lawety i przedstawimy korzystną ofertę.

Pamiętaj, że Fristom oferuje również szereg innych rozwiązań, w tym oświetlenie przyczepy samochodowej czy pojazdów rolniczych. Zamówisz u nas m.in. światła STOP, lampy kierunkowskazu i lampy ostrzegawcze LED o szerokim przeznaczeniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami i poznaj spersonalizowaną ofertę
Skontaktuj się teraz
Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas