Logotyp

Rozświetl swoją drogę nowymi lampami samochodowymi! Sprawdź nasze nowości

Inwestycja w nowe lampy samochodowe to gwarancja dobrej widoczności na drodze, a co za tym idzie – bezpieczeństwa. Zaparowane lub zabrudzone obudowy niosą ryzyko mandatu, a – co gorsza – mogą stworzyć zagrożenie zarówno dla Ciebie, jako kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Fristom jako producent oświetlenia oferuje lampy o szerokim zastosowaniu. Nieustannie wprowadza do swojej oferty nowe, innowacyjne produkty. Chcesz być na bieżąco z naszymi nowoczesnymi produktami? Koniecznie sprawdź nasze NOWOŚCI!

Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się w jakie lampy warto zainwestować

Nowe lampy samochodowe obrysowe

W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty kilka modeli NOWYCH lamp obrysowych. Stanowią one obowiązkowy rodzaj oświetlenia dla pojazdów samochodowych i przyczep, których szerokość przekracza 2,1 m. Lampy obrysowe pomagają skutecznie wyznaczyć krawędzie pojazdu. Odpowiednio dobrane, pomagają innym kierowcom oszacować jego wielkość, co jest przydatne szczególnie w nocy oraz podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych. Mogą być montowane zarówno z przodu, z tyłu, jak i z boku pojazdu. Jeśli potrzebne są Ci nowe lampy obrysowe, poznaj kilka naszych najnowszych propozycji:

  • FT–068 LED – to niewielka 1-funkcyjna lampa obrysowa występująca w trzech kolorach – białym, żółtym i czerwonym. Dostępna jest w dwóch opcjach: z jasnym lub ciemnym filtrem klosza (wersja DARK)
  • FT–073 LED – 1-funkcyjna lampa obrysowa, która występuje w pięciu kolorach – białym, żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim.  Jej montaż jest możliwy na płasko oraz na orurowaniu pojazdu. Produkt jest dostępny również w opcji z ciemnym filtrem klosza – wersja DARK
  • FT–092 LED – to cienka, podłużna 1-funkcyjna lampa obrysowa, dostępna w trzech kolorach – białym, żółtym i czerwonymi. Montaż lampy możliwy jest w pionie i w poziomie. Lampa ma barwione klosze, które jeszcze bardziej  podkreślają design produktu. 

Wszystkie nowe produkty mają zwartą hermetyczną konstrukcję, dzięki której są odporne na wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz uciążliwe warunki atmosferyczne.

Nowe lampy LED tylne

Potrzebujesz nowych lamp tylnych? Planujesz zamontować je na przyczepie, bądź innym specjalistycznym pojeździe? Sprawdź jakie lampy tylne znajdziesz wśród nowości:

  • FT–330 LED – najmniejsza 3-funkcyjna lampa tylna w naszej ofercie, która zapewnia świetną widoczność na drodze. Ma uniwersalne zastosowanie. 
  • FT–371 LED –3-funkcyjna innowacyjna lampa z systemem CANBUS i certyfikatem IP 68. Została stworzona z myślą o sektorze rolniczym. 
  • FT–370 LED – 7-funkcyjna lampa tylna, która skupia wszystkie możliwe funkcje lampy – światło: pozycyjne, STOP, kierunkowskazu, przeciwmgłowe, cofania oraz trójkąt odblaskowy, boczne oświetlenie tablicy rejestracyjnej (opcjonalnie).  Jeden z wariantów lampy posiada system CANBUS – moduł obciążenia świateł.  Ze względu na szeroki zakres napięcia zasilania 12–36 V, seria lamp FT–370 LED może być zastosowana we wszelkiego rodzaju przyczepach, naczepach, maszynach i urządzeniach rolniczych oraz budowlanych, a także we wszystkich pojazdach, które muszą być wyposażone w niezbędny trójkąt odblaskowy.

Nowa lampa tylna to konieczne wyposażenie każdego pojazdu na drodze. Wybierz swój wariant i ruszaj w trasę!

Nowe ostrzegawcze światła w samochodzie i nie tylko

Nowa lampa ostrzegawcza FT–101 LED jest dostępna w 3 wersjach pracy błysku:

  • pojedynczy,
  • podwójny, 
  • rotacyjny. 

FT–200/ FT–200 LED DARK to stroboskopowe lampy ostrzegawcze. Realizują 6 różnych programów błysków ostrzegawczych, które w prosty i przyjazny sposób można zmieniać. Dzięki zastosowanemu w lampie podwójnemu układowi soczewek emitowane przez diody światło zostaje skupione i skierowane w odpowiednim kierunku.

Lampy ostrzegawcze są przeznaczone do różnego rodzaju pojazdów wykonujących prace drogowe, prace porządkowe lub rolne. Służą do oznaczania utrudnień i zagrożeń w ruchu drogowym. Stroboskopowe lampy ostrzegawcze są dodatkowym wyposażeniem pojazdów służb specjalnych! Ich niezwykle mocny sygnał świetlny może zostać dostrzeżony nawet w najtrudniejszych warunkach, zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Lampy są wodoodporne, wytrzymałe na wstrząsy i wibracje. Ich korpus został wykonany z odpornego na uderzenia materiału, co w połączeniu z wyprodukowanym z poliwęglanu (PC) kloszem lampy czyni je wyrobem niezwykle trwałym i wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy oraz wilgoć, co poświadczają odpowiednie certyfikaty.

Sprawne lampy dla bezpieczeństwa na drodze – stawiaj na nowości!

W ofercie Fristom znajdziesz także nowe lampy: kierunkowskazu oraz przeciwmgielne. Jako producent lamp samochodowych łączymy profesjonalizm i doświadczenie, dążąc do dostarczania naszym klientom coraz lepszych rozwiązań. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy najwyższej klasy materiały, które wpływają na  wieloletnią i bezawaryjną pracę produktu.

Wiemy, na co zwrócić uwagę, by oświetlenie w samochodach było nie tylko skuteczne, lecz także zapewniało bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Zajrzyj do Fristom i poznaj nasze nowe lampy samochodowe tworzone z myślą o Twoich potrzebach.

Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas