Logotyp

Lampa kierunkowskazu – jaką wybrać?

Lampa kierunkowskazu jest jednym z elementów oświetlenia, które mogą ulegać awarii i co za tym idzie – podlegać wymianie. Wybór odpowiedniej lampy kierunkowskazu zależy od kilku czynników, takich jak model i rok produkcji samochodu oraz funkcjonalność oświetlenia. Jednym z produktów, jakie cieszą się dużą popularnością, jest energooszczędna lampa kierunkowskazu LED. Jak wybrać najlepszą?

Lampa kierunkowskazu – jaką wybrać?, Fristom

Lampa kierunkowskazu z Fristom. Zaufaj naszym produktom

W naszej ofercie znajdziesz wiele lamp samochodowych w tym lampy kierunkowskazu. Aby ułatwić Ci wybór, postanowiliśmy przybliżyć Ci specyfikację lamp kierunkowskazu z naszego katalogu.

Lampa kierunkowskazu LED  FT-225

Lampa kierunkowskazu przednia  FT-225 LED to wszechstronny model, który ma wiele do zaoferowania. Jest wyposażona w światło pozycyjne i światło kierunkowskazu, co zapewnia kompleksowe oświetlenie pojazdu. Co ważne, dzięki wykorzystaniu oszczędnej technologii LED zużywa niewiele prądu, co oznacza mniejsze obciążenie dla układu elektrycznego samochodu.

Model FT-225 LED posiada także certyfikaty, takie jak homologacja europejska E9 i certyfikat kompatybilności elektromagnetycznej EMC. Lampa spełnia wymagania bezpieczeństwa i jakości, które są istotne przy montażu akcesoriów samochodowych. Co więcej, wyróżnia ją wytrzymały klosz PC, który chroni żarówki LED przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo wyposażyliśmy ją w zabezpieczenie elektryczne przed odwrotną polaryzacją, co pozwala uniknąć potencjalnych problemów z podłączeniem. FT-225 LED emituje wysokiej jakości światło, które wpływa na bezpieczeństwo jazdy.

Lampa kierunkowskazu LED FT-125 

Jeżeli szukasz lampy, która oferuje zarówno światło kierunkowskazu, jak i neonowe przednie światło pozycyjne, to model FT-125 LED może być właśnie tym, czego potrzebujesz. Podobnie jak inne modele marki Fristom, FT-125 LED cechuje się niskim poborem prądu. Ważne jest również to, że FT-125 LED posiada homologację europejską E9 oraz certyfikat kompatybilności elektromagnetycznej EMC. Konstrukcja lampy FT-125 LED została solidnie wykonana. Sprawdzi się nawet podczas jazdy po nierównych drogach lub w trudnych warunkach terenowych.

Lampa przednia z kierunkowskazem DOB-040 

Jeśli poszukujesz żarówkowej lampy kierunkowskazu przedniej, model DOB-040 może okazać się najlepszym wyborem. Dlaczego? Kierunkowskazy z serii DOB są proste, łatwe w montażu i wydajne energetycznie. Oferujemy je w dwóch wersjach: białej i żółtej/pomarańczowej.

  • Model DOB-040 B to kierunkowskaz przedni z białym światłem. Jest kompatybilny z pojazdami dostawczymi takimi jak DAF-F95, DAF, MAN, STAR 742 i 1142. L
  • Natomiast model DOB-040 Z to kierunkowskaz przedni z żółtym/pomarańczowym światłem. Pasuje do modeli: DAF-F95, DAF, MAN, STAR 742 i 1142. 

Na koniec pamiętaj, żeby przed wyborem lampy kierunkowskazu dokładnie zapoznać się z wymaganiami swojego pojazdu. Jako doświadczony producent lamp samochodowych chętnie służymy fachowym wsparciem doradczym. Zachęcamy do poznania pełnej oferty Fristom!

Fristom

FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k. to firma o rodzinnych tradycjach, zajmująca się produkcją oświetlenia i wiązek elektrycznych dla branży Automotive. Początki działalności Firmy sięgają wcześniejszego pokolenia a pod obecną nazwą „FRISTOM Spółka z o.o. Sp. k.” działa na rynku już od 1995 roku. Dostarczamy lampy LED i żarówkowe do samochodów, maszyn i pojazdów rożnych marek. Współpracujemy z producentami oraz hurtownikami.

Kontakt

ul. Przemysłowa 5
86-014 Sicienko
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Pełny kontakt

Obserwuj nas